Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Verejné osvetlenie-Kostoná

Vyriešený
Prijatý: 18.02.2021
Zodpovedaný: 22.02.2021
Autor: Sebastian
Zodpovedal: Eva Cebová

Podnet:

Zdravím Vás,
chcel by som nahlásiť nefunkčnosť osvetlenia na Kostolnej ulici. Už vyše týždňa tu evidujeme výpadok asi 2-3 lámp.
ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za upozornenie. Dňa 19.2.2021 bola porucha odstránená.

S pozdravom OcÚ Alekšince