Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Verejné osvetlenie

Vyriešený
Prijatý: 31.08.2021
Zodpovedaný: 23.09.2021
Autor: Jaroslav Varga
Zodpovedal: Eva Cebová

Podnet:

Žiadam o opravu verejného osvetlenia na ulici Dolný Balkán , číslo popisné 169. Nesvieti už asi od polovice júla 2021. Ďakujem. Varga


Odpoveď:

Dobrý deň, porucha bola odstránená.

S pozdravom OcÚ