Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Verejné osvetlenie

Vyriešený
Prijatý: 09.07.2020
Zodpovedaný: 09.07.2020
Autor: Nameless
Zodpovedal: Eva Cebová

Podnet:

Dobrý deň,
na železničnej ulici už dlhší čas svietia počas celého dňa lampy verejného osvetlenia od železničnej stanici až po dom s č. 109.


Odpoveď:

Ďakujeme za upozornenie. O danej poruche vieme, hneď ráno sme to nahlásili na poruchovú službu ZSE, momentálne   v danom úseku prebieha oprava osvetlenia.

S pozdravom