Obec Alekšince
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

CHATBOT o korona víre

CHATBOT o korona víre
Na základe žiadosti ZMOSu náš dodávateľ obecnej stránky nasadil chatbota priamo do stránky. Nájdete ho vpravo dole, Chatrobot vie odpovedať občanom na základné otázky ohľadom korona vírusu. ZMOS bude...

Na základe žiadosti ZMOSu náš dodávateľ obecnej stránky nasadil chatbota priamo do stránky. Nájdete ho vpravo dole, Chatrobot vie odpovedať občanom na základné otázky ohľadom korona vírusu. ZMOS bude tohoto chatbota pravidelne aktualizovať. 

Čo je to chatbot?

Chatbot môžeme jednoducho charakterizovať ako počítačový program na vedenie konverzácie s ľuďmi pomocou sluchových alebo textových metód. Môže to byť program, ktorý využíva umelú inteligenciu a je navrhnutý tak, aby dokázal presvedčivo simulovať správanie človeka. Táto technológia je postavená na tzv. machine learning (strojovom učení). Je to typ umelej inteligencie, ktorý je inšpirovaný ľudským mozgom a pozostáva tak z rôznych vrstiev pre analýzu a učenie dát. Každá vrstva sa skladá z vlastných umelých neurónov, ktoré sú navzájom prepojené a reagujú na seba. Každé prepojenie je ovplyvňované predchádzajúcimi naučenými vzorcami a tak dochádza k neustálemu zlepšovaniu učiaceho procesu.